Навігація

Компанія "Євробезпека" пропонує послуги з проектування, монтажу та обслуговуванню індивідуальних систем охоронної сигналізації приміщень з виведенням сигналів від неї на цілодобовий пульт центрального спостереження.

Індивідуальна система охоронної сигналізації включає в себе датчики проникнення у приміщення різних типів (відкриття дверей та вікон, руху, розбиття скла), а також датчики типу "тривожна кнопка", яка може бути використана у разі вторгнення зловмисників у приміщення під час знаходження в ній власників, або в інших надзвичайних ситуаціях.

При спрацюванні будь-якого з датчиків відповідний сигнал через спеціальний виділений канал оператора мобільного зв'язку передається на центральний пульт спостереження, на якому черговий диспетчер дає команду на виїзд групі швидкого реагування.

Також всі системи охоронної сигналізації обладнані потужною сиреною, яка може бути встановлена як ззовні, так і всередині приміщення, а також мають вбудоване джерело резервного живлення для забезпечення роботи сигналізації протягом 8-12 годин при відсутності зовнішнього живлення 220В внаслідок аварій, які досить часто трапляються у сільській місцевості.

Група охоронних компаній "Євробезпека" може гарантувати власникам високу ступінь безпеки їхніх приватних будинків, квартир, офісів, магазинів та інших приміщень, а також забезпечення негайного припинення будь яких протиправних дій зловмисників у їх відношенні.